همکاری در فروشبازاریابی با سود عالی  

10 درصد پورسانت فروش 

 

سیستم همکاری در فروش یا همان بازاریابی این سایت با 10 درصد پورسانت از فروش هر محصول یکی از بی نظیرترین سیستم ها در این زمینه می باشد با توجه به فروش گسترده و بالای این محصول شما می توانید با بازاریابی این محصول بدون داشتن گرفتاری های فروش مانند بسته بندی ، خدمات پس از فروش و ... درآمد قابل ملاحظه ای بدست آورید. مهم نیست که شما یک بازاریاب حرفه ای هستید یا یک فرد مبتدی و یا وبلاگ پربازدید یا کم بازدیدی دارید در هر وضعیتی که باشید می توانید از همین امروز همکاری خود را با ما آغاز نمایید و از 10درصد پورسانت محصول نهایت استفاده را ببرید. فقط کافی است به صورت کاملا رایگان در بخش بازاریابی که در پایین سایت مشاهده می کنید ثبت نام کنید

 http://fartakleather.com/&tracking=57103d87ea8c6


نحوه شروع کار و فعالیت؟

پس از ثبت نام از طریق قسمت بازاریابی پایین سایت وارد بخش بازاراریابی خود شده و از منوی محصولات و بنرها یکی از بنرها یا لینکهای موجود در آن را انتخاب نموده و در وبلاگ یا وبسایت خود قرار دهید اکنون اگر کسی وارد وبسایت یا وبلاگ شما شود و بر روی این بنرها کلیک نماید مستقیما به این محصول راهنمایی می شود چنانچه خریدی نیز انجام دهد بابت هر خرید10 درصد پورسانت به حساب شما افزوده خواهد شدقابل توجه صاحبان سایتها و وبلاگها و همه کاربران اینترنت


روش اول کسب درآمد: شما میتوانید با تبلیغ يا معرفى كردن محصولات این سایت در سود فروش محصولات چرمی  سهیم شوید.
در این سایت سود محصولات برای بازاریاب با10درصد از قیمت کل کالا تعریف شده است که اگر خریدار از طریق تبیلغات شما یکی از این محصولات را خریداری نماید، پورسانت مربوطه به حساب شما منظور می شود. پورسانت 10درصد شاید به نظر خیلی کم باشد اما با توجه به قیمت بالای محصولات چرمی به نسبت پورسانتهای کذب 90درصدی برخی سایتها که ذهن مخاطبین را با ارغام اینچنینی چنان درگیر میکنند که قراره طرف ثروتش را برای مردم خیرات کنه قافل از اینکه آن محصول  2000 تومانیست که با پورسانت 90 درصدی هم مبلغ ناچیزیست اما محصولات ما با قیمت حداقل40000تومان تا 500000 تومان میباشد که 10درصد پورسانت از این مبالغ چشمگیر خواهد بود.
این تبلیغات میتواند به روشهای زیر صورت پذیرد:
1- ایجاد یک فروشگاه مجازی در سایت خودتان که فقط با قرار دادن یک کد ساده میتوانید این فروشگاه مجازی را ایجاد نمایید.
2- قرار دادن بنرهای گرافیکی در سایزهای مختلف
3- قرار دادن لینک باکس در سایت خود 
4- قرار دادن لینکهای متنی برای تعدادی محصول به دلخواه شما
5- ارسال ایمیل تبلیغاتی 
6- قرار دادن لینک در گروههای تلگرام و واتساپ و لاین

ویژگی های این سیستم عبارتند از:

1- در این سیستم فروشنده برای هر محصول, درصد ثابتی از کل قیمت محصول را بابت هزینه تبلیغات مشخص مینماید که بعد از فروش آن محصول، درصد مربوطه از حساب فروشنده کسر و به حساب تبلیغ کننده واریز می شود.
2- تبازاریاب میتواند گزارش کامل پورسانتها و آخرین وضعیت آنها را در پنل اختصاصی خود مشاهده نماید.
3- هر بازدید کننده که با لینک یک بازاریاب وارد سایت می شود، تا زمانی که از سایت خارج نشده، هر تعداد خریدی که انجام دهد کمیسیون آنها به حساب آن بازاریاب منظور می شود.
4- بازاریاب هیچ گونه نگرانی از بابت پرداخت پورسانت از طرف ما نداشته باشد این را ما به مرور زمان به شما اثبات خواهیم کرد

روش دوم کسب درآمد: در این روش نیازی به داشتن سایت و وبلاگ و لیست ایمیل و غیره ندارید. فقط کافی است که از روابط عمومی خوبی برخوردار باشید و گوشی تلفن را بردارید و بر اساس لیست تلفنی که درسایتهای مختلف مانند سایت کتاب اول و روزنامه و سایر سایتها و همچنین در کتابهای مرجع در اختیارتان قرار دارد محصولات برتر سیستم را به دیگران معرفی نمایید و سفارش دریافت نمایید.

این روش یک نوع بازاریابی تلفنی است که مزایای زیادی نسبت به سایر بازاریابی ها دارد. برخی از ویژگی ها و مزایای بازاریابی در این سیستم عبارتند است از:
1- شما هیچ گونه رابطه مالی با خریدار محصول پیدا نمی کنید و هیچ نگرانی از بابت تخفیف گرفتن و غیره نخواهید داشت.
2- شما هیچ نگرانی از بابت تخفیف به شرکتها نخواهید داشت چرا که در این مورد چرم خاطره دست بازاریابان را باز میگزارد تا مانور رقابتی قیمتی داشته باشند.
3- تنوع کالا در سیستم باعث خواهد شد که شما بتوانید برای هر شرکت، موسسه و یا هر فردی با هر سن و سالی کالایی برای فروش داشته باشید. مثلا در این سیستم شما میتوانید به زنان و دختران کالاهای جدید مخصوص به ایشان را پیشنهاد کنید و یا مثلا برای کنکوری ها و یا دانشجویان کالاهای خاص آنها را ارائه دهید. برای انواع موسسات و شرکتها، کالاهایی که میتواند در فعالیت آنها تحول ایجاد کند را پیشنهاد کنید.
4- چون تعداد فروشنده های محصولات چرم زیاد است، بنابراین قیمت کالا ها  بصورت رقابتی است و شما میتوانید روی قیمت مانور دهید.
5- اگر شما در هر روز فقط با 70 نفر ارتباط بر قرار کنید و از فقط 12 نفر آنها سفارش دریافت نمایید، با فرض اینکه متوسط مبلغ سفارشات 70 هزار تومان باشد و متوسط کمیسیون هر سفارش10 درصد باشد آنگاه شما در هر روز 60 هزار تومان و در هر ماه 1 میلیون و 800 هزار تومان درآمد خواهید داشت که رسیدن به این تعداد سفارش برای هر فردی با روابط عمومی متوسط امکان پذیر است و با کمی تجربه میتوانید چند برابر این مبلغ درآمد داشته باشید.
7- برای شروع کار میتوانید با معرفی محصولات مورد نیاز دوستان، آشنایان و همکاران، بعد از ترغیب آنها به خرید، آدرس پستی آنها را گرفته و در سیستم برای آنها و با کد خودتان ثبت سفارش نمایید.
مدیریت چرم خاطره برای شما عزیزان آرزوی موفقیت دارد ودر این راستا میکوشد تا با برنامه ریزی درست پله های ترقی را طی کند. 


هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.